Przedsiębiorstwo Przyszłości
Przedsiębiorstwo Przyszłości
 • Ruszyła V edycja Konkursu

  Zapraszamy do tegorocznej (2018) edycji
  konkursu o Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości”
 • Promujemy
  liderów zarządzania!


  Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” to znak rozpoznawczy najlepszych polskich firm
 • Zdjęcia z Gali 2017

  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych firm na temat Certyfikatu „Przedsiębiorstwo Przyszłości”

Gala Finałowa

Certyfikaty „Przedsiębiorstwo Przyszłości” wręczane są podczas uroczystej Gali, połączonej z prezentacją laureatów Programu. Gala organizowana jest w murach Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie - najstarszego polskiego uniwersytetu. Budynek UJ powstał w latach 1873-1887. W auli Collegium Novum odbywają się uroczystości inauguracyjne każdego roku akademickiego oraz promocje doktorskie. Znajduje się tu portret Mikołaja Kopernika namalowany przez Jana Matejkę. Aula to miejsce ze wszech miar wyjątkowe - budzące zachwyt, znane z filmów (tu kręcono m.in. zdjęcia do obrazu "Karol, człowiek który został papieżem"), symbolizujące tradycję i dostojeństwo polskiej nauki.


Celem Gali Programu "Przedsiębiorstwo Przyszłości" jest promocja wyróżnionych w Programie firm oraz ich reprezentantów. W trakcie Gali organizator przygotowuje bogaty serwis fotograficzny z wręczenia certyfikatów - zdjęcia te trafiają następnie do wszystkich laureatów i mogą być wykorzystane w celach promocyjnych i wizerunkowych. W Gali uczestniczą media, co stanowi dodatkową formę promocji wyróżnionych firm. Gala jest też okazją do nawiązywania kontaktów pomiędzy przedsiębiorcami mogącymi pochwalić się osiągnięciami w dziedzinie rozwoju innowacji i zarządzania kapitałem ludzkim, wymiany doświadczeń i „dobrych praktyk” oraz przepływu wiedzy. Spotkanie finałowe pozwala ponadto na bezpośredni kontakt przedstawicieli firm z ekspertami dokonującymi ocen w projekcie, umożliwia zadawanie pytań, merytoryczne konsultacje, nawiązywanie szerokich kontaktów pomiędzy środowiskami nauki i biznesu. Uroczysta Gala będzie również okazją do zaprezentowania przez firmy swoich osiągnięć i oferty przedstawicielom świata nauki, edukacji i sztuki.
 

Gala Finałowa podsumowująca V edycję Programu "Przedsiębiorstwo Przyszłości" odbędzie się w szacownych murach Uniwersytetu Jagiellońskiego we wrześniu 2018 roku.

 

Partner strategiczny
Partner honorowy
Patronat medialny